Форма входу

Пошук

Календар

«  Липень 2009  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Середа, 09.07.2025, 03:15
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Предмет бухгалтерського обліку

Головна » 2009 » Липень » 25 » Доцільно зазначений перелік оформляти наказом керівника
Доцільно зазначений перелік оформляти наказом керівника
11:12

Її склад для кожного представника визначається в залежності від функцій, які виконуються представником, і рівня посади, займаної представником. Власників, співвласників і перших керівників організації, наприклад, найбільше цікавлять прибутковість і ліквідність організації (співвідношення платіжних засобів та зобов'язань). Для менеджерів найбільш важливою є інформація про суму і нормі прибутку, достатності грошових коштів, собівартості і рентабельності окремих виробів і т.п.

Основними критеріями при визначенні складу інформації для кожного працівника адміністрації є: сторонніми користувачами бухгалтерської інформації з прямим фінансовим інтересом є сьогоднішні або потенційні інвестори, банки, постачальники основних засобів і виробничих запасів і інші кредитори. Вони користуються в основному інформацією, що міститься в бухгалтерській звітності. За даними звітності вони роблять висновки про фінансові перспективи в майбутньому, про ліквідність і платоспроможність організації.

Фонд соціального страхування, органи, уповноважені управляти державним і муніципальним майном, органи планування економіки та інші користувачі (фондові біржі, працівники професійних спілок, наукові консультанти, покупці та ін.)

Податкові органи і казначейство, на відміну від інших сторонніх користувачів інформації, мають право користуватися не тільки звітної, а й усієї іншим користувачем інформацією, необхідної для перевірки правильності сплати федеральних, республіканських і місцевих податків на прибуток (доходи), податків на додану вартість і на заробітну плату, акцизів. Вся облікова інформація надається ревізорам КРУ Мінфіну Росії та вищих органів управління, а також аудиторам, що здійснюють за договором аудиторську перевірку.

Представникам Пенсійного фонду і Фонду соціального страхування надається облікова інформація, необхідна для перевірки правильності відрахувань до зазначених фондів.

Сторонні користувачі, які мають право на використання всієї або частини внутрішньої облікової інформації, зобов'язані зберігати комерційну таємницю організації.

Перелік відомостей, що становлять комерційну таємницю, визначається керівником організації. Доцільно зазначений перелік оформляти наказом керівника.

Решта сторонні користувачі інформації використовують в основному дані бухгалтерської звітності (як правило, для оцінки фінансового стану). До органів Держкомстату є статистична звітність, при складанні якої, як правило, використовуються дані бухгалтерського обліку.

Предметом бухгалтерського обліку є господарська діяльність організації. Об'єктами або складовими частинами предмета є: майно (господарські кошти, активи організації); капітал та зобов'язання організації (джерела формування її майна); господарські операції, що викликають зміна майна і джерел їх формування.

По складу й функціональної ролі (характеру використання) майно організації поділяють на дві групи: необоротні активи (основний капітал) та оборотні активи (оборотний капітал; Необоротні активи включають в себе основні засоби, обладнання до установки, нематеріальні активи, незавершені капітальні вкладення, довгострокові фінансові вкладення і деякі інші.

Основними засобами в практиці планування та обліку називають майно зі строком корисного використання більше одного року (засоби праці).

Переглядів: 822 | Додав: elismarv | Теги: Функцій, Співвідношення, Прибутковість | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: